Klára Tschöplová a Andrea Tomášková Dětské oblečení AJRA

Společnost Ajra s. r. o. vznikla v roce 2023, předtím ale vystupovala pod názvem Ateliér TK. A proč změna názvu? Spojily se dvě švadlenky, Klára Tschöplová s Andreou Tomáškovou, a chtěly začít společně pod novou značkou. Vymyslely proto název, který je společný pro obě. 

Příběh začal každý zvlášť, ale na stejné vlně. Na otázku jak to začalo, odpověděla paní Klára Tschöplová: „Přišly děti a přišla chuť tvořit. Šití nás baví a obě nás spojuje. Začali jsme šít pro děti a pro sebe, rodinu a nejbližší. Jednu dobu jsem v Třemošnici měla otevřený obchod s látkami, galanterií a svými šitými výrobky.“

Vlastního obchodu se časem paní Klára vzdala. Stále častěji však s paní Andreou Tomáškovou mluvily o spojení sil. A vize se staly skutečností. V třemošnické dílně společně šijí dětské oblečení podle originálních střihů z designových látek od dodavatelů, které mají ověřené pro svou kvalitu.

Snaží se šít jen malé série. Nechtějí, aby se děti potkávaly ve stejném oblečení. Látky se neoperou, nežmolkují, jsou tvarově stálé. Pokud vás nějaký kousek zaujme a nemají ho zrovna v potřebné velikosti, ušijí vám ho na zakázku. Jejich cílem je otevřít e-shop a dostat se s produkcí do kamenných obchodů.

Certifikát ŽELEZNÉ HORY regionální produkt získala Ajra s. r. o. při jarní certifikaci v roce 2023 s názvem Dětské oblečení Ajra.

Produkci nabízejí do komisního prodeje v menších obchodech regionu. Kde se s nimi můžete setkat osobně na místním trhu po regionu, se dozvíte na webových stránkách ajra.cz.

Kontakt

Ajra s.r.o.
Chelčického 686
533 51 Pardubice
tel.: 732 685 465
tel.: 605 013 337
info@ajra.cz
www.ajra.cz

Dílna Třemošnice

facebookinstagram1-12Telefonemailtrhy

UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
AKTUALIZACE: Lea Turynová (MAS ŽR) org. 127, 24.07.2023 v 09:01 hodin