Ing. Veronika Čepová Šité výrobky a malování na textil

Paní Veronika Čepová se k šití dostala náhodou. Není vyučená švadlena. Po skončení vysoké školy v roce 2008 jí chtěla sestra udělat radost a objednala oběma víkendový kurz šití, který předurčil, kam se bude dál ubírat jejich život.

Podle slov paní Veroniky: „Hrozně nás to tam bavilo a šily jsme skoro celou noc.“ Pro šití se obě nadchly, po návratu domů si zakoupily drahý šicí stroj a řekly si, rozjedeme to! A tak původní profesí učitelka se ve volných chvílích začala společně se svojí sestrou bavit šitím.

Obě patří k lidem, kteří v obchodě těžko něco na sebe seženou, a když chcete ještě něco originálního, bývá to problém. Typově šijí tedy vlastně na sebe a pro své děti. Oběma sestrám vadí jednotvárnost v oblékání. V jejich nabídce najdete dámské  a dětské oblečení dle vlastních návrhů v neotřelých barvách a vzorech. Ručně zdobí malbou na textil polštáře, tašky, batůžky či deštníky.

Obě barvy milují. Černé věci u nich nenajdete! Co ale najdete je zajímavý originální nápad šátkošály ve stejném designu  v malém a velkém provedení. Outfit maminky tak může být pěkně sladěný s její dcerkou. U těchto kompletů vám paní Čepová zaručí jejich jedinečnost, neušije dva stejné.

Certifikát ŽELEZNÉ HORY regionální produkt může Veronika Čepová používat pro své výrobky od jarní certifikace v roce 2023.

Cílem obou sester se není šitím živit. Na to mají jiné prostředky. Cílem je vidět v jejich oblečení spokojené lidi. Obě mají radost, když zákazníci oblečení nosí a jsou s ním spokojení. Šití je tak formou jejich seberealizace.

S producentkou se můžete potkat na některém z jarmarků v regionu nebo ji kontaktovat e-mailem či telefonem.


Kontakt

Ing. Veronika Čepová
Zahradní 311
538 04 Prachovice
tel.: 723 164 974
beton.novotna@seznam.cz


1-12telefonemailtrhy

UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
AKTUALIZACE: Lea Turynová (MAS ŽR) org. 127, 24.07.2023 v 08:53 hodin