Robert Ježek FIT prvky

Truhlařinou se zabývá Robert Ježek od roku 1992, kdy úspěšně zakončil učební obor. „Otec i bratr jsou od černého řemesla. Rodiče mě chtěli dát k řemeslu čistému,“ oprašuje si pracovní oděv od jemných dřevěných pilin. „A tak jsem první v rodě od dřeva,“ pokračuje Robert Ježek s úsměvem na tváři. Jednoho dne převezme pomyslnou štafetu jeho syn.

Nikdy nepracoval v jiném oboru než se dřevem. Po vyučení nastoupil do „Labské“, kde připravoval prahy pod zdymadla pro vodní díla. Pak přešel k zakázkové výrobě.

První dílnu si založil ve svém rodinném domě v Rozhovicích v roce 2006. Domácí dílna přestala stačit, proto v roce 2010 se staly jeho útočištěm Morašice. V roce 2014 se vrací zpět do Rozhovic č.p. 107 do současných prostor velké truhlářské dílny.

V zakázkovém truhlářství vám Robert Ježek zhotoví vše na míru dle návrhu samotného zákazníka případně architekta. Zakázky tedy řeší komplexně od návrhu až po finální montáž přímo na místě. Náplní je nábytková a stavební výroba do interiéru i exteriéru s důrazem na kvalitu zpracování a spokojenost zákazníka. Nejraději pracuje s masivním dřevem, do které může při zpracování vložit své nápady a kreativitu.

Od roku 2018 spolupracuje s Železnohorským regionem, pro který vytvořil z místního dřeva sérii unikátních přírodních exteriérových relaxačních prvků. Prvky bývají umístěny v jednom místě nebo tvoří okruh i stezku. Stezky jsou k dispozici všem návštěvníkům. Ukazují směr jak pracovat s okolní přírodou, jak lze citlivě prvky instalovat, aby nenarušovaly ráz krajiny.

Pro své Fit prvky získal certifikát ŽELEZNÉ HORY regionální produkt při jarní certifikaci v roce 2023.
Jeho práci můžete vidět po obcích a v železnohorské přírodě. Inspirovat se můžete na webových stránkách www.truhlarstvi-jezek.cz. Po telefonické domluvě můžete producenta navštívit na dílně v Rozhovicích.


Kontakt

Truhlářství Robert Ježek
Rozhovice 107
538 03 Heřmanův Městec
tel.: 606 620 230
jezek.robert@email.cz
www.truhlarstvi-jezek.cz

1-12telefonemail

UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
AKTUALIZACE: Lea Turynová (MAS ŽR) org. 127, 24.07.2023 v 09:10 hodin