Eva Vaculíková Ručně tkané výrobky

Vystudovala management obchodu a služeb v Chrudimi. Pár let pracovala v pojišťovnictví a bankovní sféře. Jak sama říká: „byla to nuda“. K ručnímu tkaní se Eva Vaculíková z Orle dostala úplně náhodou, vždy měla k ruční práci blízko. Po mateřské a rozvodu prožívala pocit vyhoření a hledala nějakou uklidňující činnost. V roce 2019 absolvovala rekvalifikační kurz od zpracování vlny jako je praní, stříhání, barvení až po tkaní výrobků na velkých stavech.

Ke tkaní nepotřebuje žádnou elektřinu, jedná se tedy o činnost ekologickou a šetrnou k přírodě. Domů si pak pořídla stav menší. V nabídce najdete náušnice, náhrdelníky a náramky. Doplňky od opasků přes popruhy na tašky, kabelky a fotoaparáty až po šály, plédy a tkaničky do bot. Doplňky pro mazlíčky jako obojky, vodítka a kšíry nebo kytarové popruhy. Originální tkaničky do bot od Evy Vaculíkové budete milovat, protože se vám jen tak sami nerozvážou.

V roce 2023 vyhrála se svým fénixem druhé a čtvrté místo v československé tkalcovské soutěži na téma mytologie. Druhé místo získala od profesionálních tkalců a čtvrté od veřejnosti. Certifikát ŽELEZNÉ HORY Regionální produkt může producentka pro své výrobky používat od podzimní certifikace v roce 2023.

Tvoří kreativní sady moderního tkaní, předvádí a učí minimalistické tkalcovské techniky. Věnuje se neziskovému spolku Strobilus pořádajícímu dětské tábory a víkendové pobyty.

Od roku 2023 jezdí na trhy po regionu, kde ji můžete vidět i při práci. Je aktivní na sociálních sítích a můžete ji kontaktovat telefonicky.

Kontakt

Eva Vaculíková
Orel 190
538 21 Slatiňany
tel.: 774 455 979
eva@dobrozem.cz
www.dobrozem.cz

fTelefonE-mail1-12TrhyProdej ze dvora u výrobce

UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
DALŠÍ INFORMACE: http://www.dobrozem.cz
AKTUALIZACE: Lea Turynová (MAS ŽR) org. 127, 28.06.2024 v 09:58 hodin