Lucie Steinmüllerová LUKOLU kabelky a doplňky

Každá je originál stejně jako vy.

V tomto duchu šije Lucie pod značkou LUKOLU zcela jedinečné a zároveň praktické kabelky. V roce 2016, když ještě pracovala jako bankovní poradkyně, marně hledala kabelku, která by splňovala všechna její přání. Toužila po krásné, originální, ale zároveň i praktické a pohodlné kabelce. V obchodech ale nic podobného nenašla, a tak sedla za stroj a ušila si ji sama. Přesně tehdy se začal psát příběh, který neskončil u jediné kabelky. Lucie se v šití našla, zamilovala se do toho.

V roce 2021 si otevřela v podkroví svého domu v Ronově nad Doubravou vlastní dílnu. Je to místo, kde Lucie nejen designuje a vytváří kabelky, ale potkává se tu i se svými zákaznicemi, pro které tvoří jedinečné kousky na základě zcela individuálních přání.

Zákaznice se jí svěří se svými preferencemi, s tím co je baví, co jim dělá radost a Lucie na základě toho navrhne a ušije zcela originální model, který patří vždy jen té dané ženě. Takováto kabelka umí podtrhnout jedinečnost každé ženy a stát se přirozenou součástí jejího outfitu.

Všechny její kabelky jsou skutečné originály. Nikdy totiž nenajdete dvakrát stejnou barevnou kombinaci. Ke kabelce si zákaznice mohou dokoupit sladěnou látkovou tašku na nákup, klíčenku a malou taštičku na drobnosti.

Výrobky LUKOLU mají od března 2022 certifikát ŽELEZNÉ HORY regionální produkt.

Lucii můžete potkat osobně v její dílně, na trzích, nebo navštívit její e-shop na www.lukolu.eu

Kontakt

Lucie Steinmüllerová
Školská 156
538 42 Ronov nad Doubravou
tel.: 733 207 118
lukolu@lukolu.eu
http://lukolu.eu

finstagram1-12EshopProdej ze dvora


UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
AKTUALIZACE: Lea Turynová (MAS ŽR) org. 127, 06.03.2023 v 07:10 hodin